fbpx

VR hry a zážitky

Virtuálne dobrodružstvo na ktoré len tak jednoducho nezabudneš!

agent Dick Steele

Už som sa lyžoval v Sahare, zachraňoval svet pred zloduchmi a skočil z 23. poschodia len s dáždnikom v ruke. Jazdil som na streche vlaku v horiacom aute s rýchlosťou 250km/h, a dokonca raz som musel sám seba oživovať! Ale ani to nebolo nič v porovnaní so zážitkom v Tilt Brush!

Dexter

Konečne môžem mať svoj vlastný virtuálny laboratórium a knižnicu, kde sa môžem vzdelávať a robiť rôzne simulácie a experimenty, bez toho aby ma otravovala sestra Dee-Dee.

Jožo z Hviezdnej Roty

Dlho som hľadal hru, v ktorej môžem volne robiť hudbu, tvoriť bez toho, aby ma niekto zdissoval. V Electronauts som sa cítil ako ozajstný DJ Superstar!

Willy Fog

Pozrel som si pyramídy, stál som vedľa Niagarských vodopádov, plavil som sa po kanáloch v Benátkach a stihol som navštíviť aj Stonehenge. To všetko za menej ako 80 minút!

Hattori Hanzo

U nás v klane je absolútna nutnosť ovládať katanu na najvyššej vrcholovej úrovni. Hra Katana X vám pomôže stať sa ozajstným Ninja bojovníkom!

Darth Vader

Najprv ma dostala temná strana sily a teraz som sa nechal pohltiť hrou Beat Saber! Neviem si predstaviť nič zábavnejšie, ako sekať laserovým mečom do rytmu hudby 🙂

Kapitán Balu

Pre takého špičkového pilota ako som ja, letecké hry boli detskou hračkou, ale v strieľačkách som sa celkom zapotil! 

Alice Abernathy

V spoločnosti Umbrella Corporation som si už zvykla na všelijaké krvilačné netvory, ale DOOM VFR ma fakt dostal! Musela som si trošku zaplávať s veľrybou, aby som sa ukľudnila!

T-850 z budúcnosti

Nechcel som si nechať ujsť začiatky VR, a pred návštevou p. Connor som si potreboval trošku rozhýbať svoje zahrdzavené končatiny.

Virtuálna realita © 2019 vrzone.sk , All rights reserved
Coded by Cero Design