fbpx

Game Card

VR Zone Gaming Card – Permanentka, ktorá sa oplatí

Pre našich verných zákazníkov sme pripravili permanentku, ktorá sa naozaj oplatí a to hneď z niekoľkých dôvodov! Okrem toho, že sa staneš členom našej komunity zároveň získavaš až 8 hodín hracieho času ZADARMO!!!

Ako to funguje? Nazbierajte tri nálepky a získajte 1hod GRÁTIS?

Po každej zakúpenej a uplatnenej hodine (neplatí pre Oculus GO) vo VR ZONE ťa odmeníme našou medailou, jednou nálepkou. Po prvej hodine získavaš bronz, po druhej striebro a tretia hodina je už za zlato! Následne máš nárok na svoju zaslúženú odmenu = získavaš jednu hodinu hracieho času zdarma. V druhej vlne to funguje tak isto, tj. po troch zaplatených hodinách získavaš opäť hodinu zadarmo, ale naviac ako BONUS – ďalšie dve hodiny ZADARMO. Teba a tvoju partiu čaká s jednou GAME CARD spolu až 20 hodín skvelých zážitkov vo virtuálnej realite. A to sa už naozaj oplatí. Dobré čo?

VR Zone permanentka – *Po nazbieraní 6 nálepiek a po absolvovaných dvoch hodín zadarmo máte nárok na ďalšie 2 hodiny zadarmo!

Ako môžem získať VR Zone Game Card?

Stačí prísť do VR Zone Bratislava, zahrať si niektorú z našich hier, alebo VR zážitkov a automaticky sa stávaš držiteľom VR Zone Game Card.

POZOR, limitovaný počet! Príď si pre svoju kartu čím skôr!

Virtuálna realita © 2019 vrzone.sk , All rights reserved
Coded by Cero Design