fbpx

Bavte sa nikým nerušene vo VR ZONE!

Ultimátna VR zábava bez limitov s možnosťou prenajať si celú miestnosť len pre vašu partiu! Naša zážitková privátna miestnosť je ideálnym miestom pre uzavreté spoločenská akcie, pre malé tímy, alebo väčšie skupiny, kde sa pohodlne zmestí až 15 osôb.  Pri prenájme celej miestnosti automaticky získate prístup k všetkým herným platformám a zariadeniam, vrátane prenosných VR headsetov. Po celú dobu vášho pobytu sa o vás budú starať skúsení animátori. Na požiadanie vieme zabezpečiť CATERING na mieru a nie je problém upraviť miestnosť. Radi vyhovieme všetkým Vašim požiadavkám.  Rezervujte si miestnosť na 1, 2, 3 hodiny, alebo na celý deň!

Firemné akcie: teambuilding pre zamestnancov

Chcete aby s kolegovcami ste na teambuilding ešte dlho spomínali? Zverbujte parťákov a vydajte sa spolu na nezabudnuteľnú cestu za hranicu reality. Pohybujte sa, preskúmajte a užite si VR hry, vďaka ktorým spoznáte vašich kolegov z práce zase o niečo viac. Čakajúci hráči môžu dianie a výsledky sledovať v pohodlných gaučoch na veľkoplošných projekciách

Narodeninová party a iné rodinné oslavy

Oslávte u nás narodeniny a darujte vášmu dieťaťu, alebo kamarátom nezabudnuteľný virtuálny zážitok. Naša herná zóna je úžasne miesto pre oslavy všetkého druhu. Narodeninové akcie robíme na mieru, môžeme miestnosť prispôsobiť a vyzdobiť nafukovacími balónikmi, alebo dokonca usporiadať súťaže o ceny. Na požiadanie vieme zabezpečiť popri občerstvení aj narodeninovú tortu s originálnym zdobením a v tvare podľa vlastných predstáv.

Súkromná VR party s partiou

Čo podniknúť s kamošmi? Pri pive sa vídate až moc často a chcelo by to zmenu?  VR zážitková zóna je ideálnym miestom pre zábavu a napínavú akciu, kde sa spolu môžete odreagovať a vyblázniť. Zažite spolu úplne nový herný zážitok. Na požiadanie vieme zabezpečiť CATERING a k tomu samozrejme ponúknuť aj dobre vychladené pivečko.

Kids party – virtuálne detské dobrodružstvo

Potešte svoje malé ratolesti nevšedným zážitkom a doprajte im dychberúce virtuálne dobrodružstvo, pri ktorom zažijú veľa zábavy, adrenalínu, ale budú musieť zapnúť aj mozgové závity a niečo sa naučiť. V ponuke máme rôzne hry, ale aj rôzne dokumenty a príbehy pre deti. Môžu si vyskúšať priestorové 3D kreslenie, cestovanie časom, preplávať podmorským svetom, objavovať slnečnú sústavu či navštíviť ľubovoľný kút sveta. Spojenie pohybu a virtuálneho sveta prináša nepoznaný zážitok pri ktorom okrem zábavy si deti hravou formou môžu osvojiť rôzne vedomosti a zručnosti.

Rozlúčka so slobodou – súkromná VR zóna

Rozlúčka so slobodou je jeden zo dní, ktoré si každý zapamätá na celý život. Prečo si to neokoreniť s VR zážitkom. Vezmite ženícha a celú partiu a poriadne to roztočte v našej private VR zone! V úplnom súkromí, bez zvedavých očí 🙂 Máte nejakú špeciálnu prosbu, či požiadavku? Napíšte nám! Vo VR ZONE sa fantázii medze nekladú a radi vyhovieme Vašim požiadavkám.

Family time - akčná zábava pre celú rodinku!

Príďte sa k nám zabaviť s celou rodinou a užite si spolu fantastickú atmosféru, napätie a pohyb. Objavujte, hrajte samostatne, spolu alebo proti sebe. Vyskúšať tu môžete celý rad hier – v ponuke je viac ako 50 herných titulov a VR zážitkov, z ktorých vám ostane husia koža. Náš široký výber herných titulov a VR zážitkov je vhodný pre každého, pre všetky vekové kategórie, (vrátane detí od 8 rokov) a predstavuje ideálny spôsob, ako stráviť spoločný čas s rodinou.

Catering na mieru

Užite si oslavu, my sa postaráme o všetko ostatné! Rýchle občerstvenie, catering alebo bohaté rauty pre malé skupinky a veľké tímy vieme pripraviť na mieru a podľa vašich požiadaviek. Sme schopní zariadiť občerstvenie pre milovníkov sladkého, ale samozrejme aj pre vegetariánov alebo celiakov. Máte chuť na studenú kuchyňu, jednohubky alebo sandwiche? Neváhajte a kontaktujte nás. Nestihli ste upiecť narodeninovú tortu? Určite si nenechajte ujsť našu s láskou pripravené tortu z rodinnej cukrárenskej výroby.

MÁŠ OTÁZKU? NAPÍŠ NÁM

Meno (povinné)

Email (povinné)

Telefón

VR herňa Bratislava
VR Bratislava
Virtuálna realita Bratislava
3D Hry Bratislava
Virtuálna realita © 2019 vrzone.sk , All rights reserved
Coded by Cero Design