VIP HALLOWEEN PARTY s virtuálnou realitou vo VR ZONE

VIP HALLOWEEN PARTY s virtuálnou realitou vo VR ZONE

Zúčastnite sa na prvej VR Halloween PARTY s virtuálnou realitou a zažite strašidelnú noc ZOMBIE NIGHT v sobotu 2. novembra vo VR ZONE Bratislava!

Píše sa rok 2019 a celý svet zachvátila zombie epidémia. Neznámy vírus zmenil väčšinu ľudí na chodiace mŕtvoly. Ostala už len malá hŕstka ľudí, ktorí sa pripravujú na posledný boj o záchranu Bratislavy. Hľadá sa 15 statočných, ktorí majú odvahu a postavia sa zoči-voči hordám krvilačných ZOMBÍKov, číhajúcich na ľudí z Bratislavy na každom kroku, od Bajkalskej až po Petržalku. Príďte si zahrať najlepšie VR zombi strielačky. Na výber až 8 rôznych ZOMBIE GAMES: Arizona Sunshine, Lop nor Zombie, Zoom Day, ZombieFight VR, HordeZ, The Last Survivor, Drop Dead, Dead and Buried.

Čaká vás 6 hodinová akčná party strieľačka plná adrenalínu a živých mŕtvych. Ochrancom mesta zabezpečíme celý arzenál podľa vlastného výberu, nelimitovaný počet nábojov a samozrejme niečo sa nájde aj pod zub na doplnenie šťavy. Každý účastník, ktorý príde v strašidelnom v KOSTÝME získava -50% ZĽAVU!!! Strelci s najlepším skóre vyhrávajú hodnotné ceny.

Len pre limitovaný počet účastníkov! Tel: +421 902 420 803 REGISTRUJ SA čím skôr! VSTUP: 29,99eur

KEDY: 2.11.2019, v sobotu od 16:00 do 22:00

KDE: VR Zone Bratislava, Námestie hraničiarov 2, Petržalka – Bratislava

VR hry ktoré si budete môcť zahrať:

ZombieFight VR

Arizona Sunshine

Lop Nor Zombie VR

ZomDay

HordeZ

The Last Survivor

Drop Dead

Dead and Buried