TOP 5 akčných multi-player VR hier, ktoré sa určite oplatí vyskúšať

TOP 5 akčných multi-player VR hier, ktoré sa určite oplatí vyskúšať

Virtuálna realita je aj sama o sebe zaujímaví zážitok, ale v co-op s kamošmi je to ešte väčšia sranda. Dali sme dokopy náš TOP 5 akčných multi-player, ktoré sa hrajú najlepšie vo dvojici a viac. Či sa už jedná o taktický zombie koop, alebo o realistickú vojenskú multiplayer strielačku, budete musieť spolupracovať s parťákom, aby ste sa dokázali spoločnými silami ubrániť pred smrtiacimi nepriateľmi, ktorí budú na vás číhať na každom kroku. Trúfate si? Ak hľadáte výzvu a adrenalínový zážitok určite si nenechajte ujsť 5 našich najlepších VR multi-player games.

Raw Data

Akčná bojová hra Raw Data s náročnými  akčnými scénami a dokonalou sci-fi atmosférou vás úplne pohltí do futuristického prostredia, v ktorom sa budete musieť spojiť viacerí, aby ste prežili nápor smrtiacich robotov.

Arizona Sunshine

Vyskúšajte svoje schopnosti prežitia uprostred post-apokalyptického sveta plných živých-mrtvých! Skúste vydržať čo najdlhšie bez toho aby vás prevalcovala horda zombíkov.

QuiVr

Napínavá lukostrelecká hra, ktorá ponúka realistický zážitok z lukostreľby. Chyťte luk a šípy a ubráňte svoju pevnosť pred hordami nepriateľov. Nebude to ľahká bitka, ale s presnými rukami a pomocou vašich priateľov určite uspejete.

Pavlov VR

Pavlov VR Shooter patrí medzi najlepšie hodnotené realistické strielačky. Zvykne sa nazývať aj ako Counter Strike virtuálnej reality. Absolvujte náročné misie, striedajte zbrane a zažite vzrušujúce strelecké súboje!

DOOM VFR

Zažite legendárnu hru DOOM, jej ikonické zbrane a démonov z úplne novej perspektívy! Preskúmajte úplne nové oblasti výskumných zariadení, strieľajte a pritom eliminujte démonov za použitie akýchkoľvek potrebných prostriedkov.