Čo je KATVR KAT WALK MINI?

Čo je KATVR KAT WALK MINI?

Jedinečná všesmerová VR pohybová platforma, známa tiež ako VR bežiaci pás s podporou voľného pohybu umožňuje ovládať pohyb avatara vo VR na malom priestore a dosiahnuť 360° nekonečnej akcie, vďaka čomu zažijete jedinečné herné zážitky. Voľne sa otáčajte, behajte, kráčajte dozadu, skrčte sa, alebo dokonca sa zohnite, aby ste sa zakryli alebo vyzdvihli predmety. KAT WALK MINI od spoločnosti KATVR je plne kompatibilný so všetkými VR hrami, ktoré podporujú voľný pohyb (Locomotion). Okrem zábavných hier a videohier môže byť KAT Walk mini použitý ako hardvérová platforma pre výcvik simulácií, ako sú; VR bezpečnostné cvičenia, hasenie požiaru, cestovný ruch, šport, vzdelávanie, lekárske školenie, atď.

Ako používať Katwalk mini pohybovú plošinu

VR Omni-Directional Treadmill – KAT Walk mini 

Všesmerová pohybová platforma je doslova prešpikovaná senzormi, ktoré presne snímajú a prenášajú vaše pohyby do hry bez akéhokoľvek oneskorenia. Vďaka dômyselnému konštrukčnému vyhotoveniu platforma umožňuje vykonávať veľké množstvo pohybov, ako napr. prikrčenie, krytie, chôdzu, beh alebo rôzne pohyby pri skúmaní okolia. KAT Walk mini všesmerový bežecký pás je stále jediná všesmerová pohybová platforma na svete s otvorenou konštrukciou!

Vhodná aj pre ženy a deti

Konštrukcia KAT WALK MINI taktiež zaisťuje vyššiu bezpečnosť hráčov pri každom pohybe. Špeciálna podložka navyše absorbuje nárazy a chráni kolená pri kľaknutí. Výškové nastavenie umožňuje použitie pohybovej platformy takmer kýmkoľvek – od detí, žien až po dospelých pánov. Nosnosť platformy je do 130kg.

Kde si môžem vyskúšať KAT Walk mini?

Na Slovensku iba vo VR ZONE v Bratislave. Rezervujte si termín a zažite nefalšovaný VR zážitok s podporou volného pohybu!

VR ZONE Bratislava – Námestie Hraničiarov 2, 851 03 Bratislava 

Kľúčové vlastnosti pohybovej platformy KAT WALK MINI

  • všesmerové snímanie pohybu (omni directional)
  • otvorená a neobmedzujúca konštrukcia
  • umožňuje dosiahnuť 360° nekonečnej akcie
  • výškovo nastaviteľná konštrukcia
  • umožňuje ovládať pohyb avatara vo VR

Technické parametre:
Podporované VR headsety: Vive, Oculus, PSVR, PIMAX a ďalšie
Podporované hry: Fallout 4 VR, Arizona Sunshine, DOOM VFR, Bullet Sorrow VR, Resident Evil 7: Biohazard, Stand Out: VR Battle Royale, Payday: The Heist, The Elder Scrolls V: Skyrim VR a ďalšie s podporou voľného pohybu (locomotion)
Podporované OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 alebo vyšší, Windows 10
Veková kategória: od 13 rokov
Nosnosť: do 130 kg
Nastaviteľná výška: 1,4 – 1,95 m
Rozhranie: USB
Napájanie: 100 – 240 V
Potrebná plocha na inštaláciu: 1,76 m2

Rozmery: 1 535 × 1 500 × 1 260 mm
Hmotnosť: 110 kg

KATVR je obchodný názov spoločnosti Hangzhou Virtual and Reality Technology Co., Ltd. so sídlom v Číne založená v roku 2013, ktorá sa špecializuje na výskum a vývoj softvéru VR a herných pohybových platfórm s podporou volného pohybu pre virtuálnu realitu. Ich výskumnom a vývojovom centre pracuje viac ako 100 ľudí, vrátane viac ako 50 inžinierov so zameraním na zlepšenie metód lokomócie a interakcie vo VR.