Ako používať KatWalk Mini

Zažite jedinečné herné zážitky a vstúpte do svojich obľúbených FPS & RPG hier! 

KatWalk Mini všesmerová VR pohybová plošina umožňuje ovládať pohyb avatara vo virtuálnej realite bez akéhokoľvek oneskorenia. Vďaka dômyselnému konštrukčnému vyhotoveniu môžete vykonávať veľké množstvo pohybov – prikrčenie, krytie, chôdzu, beh alebo rôzne pohyby pri skúmaní okolia. Viac o KatWalk Mini si môžete prečítať TU.

Ako to prebieha vo VR Zone – zaškolenie personálom

Odporúča sa prísť min. 10 minút pred rezervovaným termínom. Po vašom príchode vás oboznámime s KatWalk Mini a vysvetlíme základné princípy, ako sa používa. Obdržíte špeciálne návleky na obuv pre použitie s VR pohybovou platformou, ktoré zaručujú optimálne rozpoznanie vášho pohybu na plošine. Veľkosť návlekov je nastaviteľná. K dispozícii máme tréningové VR hry, pomocou ktorých sa dá za pomerne krátku dobu naučiť chodiť na KatWalk mini. Po výbere hry a vysvetlení pravidiel hry môžete začať hrať! Čas prípravy sa samozrejme nepočíta do prenajatého času.

Pozrite si krátke tutorial video ako používať KatWalk Mini bežecký pás:

Často kladené otázky ohľadne KatWalk mini:

Kto môže použiť KATVR KatWalk mini?

Pokiaľ ide o hmotnosť / výšku / vek, KAT Walk mini je vhodný pre používateľov s výškou 140 až 195 cm, s hmotnosťou nepresahujúcou 130 kg, s vekom medzi 13 až 99 rokov.

Existujú nejaké zdravotné obmedzenia pri ktorých by sa nemal používať KAT WALK?

Odporúča sa, aby sa tehotné ženy, staršie osoby, osoby s poruchami zraku alebo záznamom o duševných chorobách alebo osoby, ktoré boli postihnuté inými závažnými zdravotnými stavmi, ako sú srdcové choroby, sa zdržali používania zariadenia.

Ktoré hry podporuje zariadenie KATVR Katwalk Mini?

KAT Walk mini je plne kompatibilný so všetkými locomotion hrami (s voľným pohybom). U nás vo VR ZONE si môžete zahrať na Katwalk mini napr. Pavlov, Arizona Sunshine, DOOM VFR, atď.

Aká obuv a oblečenie je najvhodnejšie na KatWalk mini pohybovú plošinu?

Jedná sa o športovú aktivitu, takže je najlepšie si dať pohodlné, voľné oblečenie a uzavretú obuv športového charakteru (tenisky).